Техномаркет - GORENJE BM-910 WII АПАРАТ ЗА ЛЕБ

GORENJE BM-910 WII АПАРАТ ЗА ЛЕБ

-7%

Производител: GORENJE
Шифра: 5007979
Достапност:
Редовна Цена:
4,299 ден.

SMART цена:
3,999 ден.

АПАРАТ ЗА ЛЕБ МОЌНОСТ 550W CRUSTCHOICE - ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА НА ПЕЧЕЊЕ НА ЛЕБ 2 ГОЛЕМИНИ НА ЛЕБ ИЗБОР НА ГОЛЕМИНА НА ЛЕБОТ: 750 - 900 G БРОЈ НА ПРОГРАМИ: 15 ПРОГРАМА ЗА ПЕЧЕЊЕ ЛЕБ БЕЗ ГЛУТЕН ГУМЕНИ НОГАРКИ ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ АВТОМАТСКО ГАСНЕЊЕ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНА БЕЗБЕДНОСТ ОДЛОЖЕН СТАРТ 1 САД ЗА ПЕЧЕЊЕ 1 ШПАТУЛА ДОЗЕР ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 1 M ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д): 21,8 × 29,7 × 29,2 СМ ТЕЖИНА: 3,5 КГ

Слични производи