Техномаркет - TEFAL PF210138 АПАРАТ ЗА ЛЕБ

TEFAL PF210138 АПАРАТ ЗА ЛЕБ


Производител: TEFAL
Шифра: 739471
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,999 ден.

SMART цена:
5,599 ден.

АПАРАТ ЗА ЛЕБ ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ МОЌНОСТ 650W КАПАЦИТЕТ 500-750-1000ГР 12 ПРОГРАМИ

Слични производи