Техномаркет - TEFAL PF-240E38 АПАРАТ ЗА ЛЕБ

TEFAL PF-240E38 АПАРАТ ЗА ЛЕБ


Производител: TEFAL
Шифра: 739459
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,999 ден.

SMART цена:
7,199 ден.

АПАРАТ ЗА ЛЕБ МОЌНОСТ 720W 3 СТЕПЕНИ НА ПЕЧЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 500-750-1000ГР 20 ПРОГРАМИ ОДЛОЖЕН СТАРТ

Слични производи