Техномаркет - ISKRA FS-9017A АПАРАТ ЗА НАРЕЖУВАЊЕ

ISKRA FS-9017A АПАРАТ ЗА НАРЕЖУВАЊЕ


Производител: ISKRA
Шифра: 5008387
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,499 ден.

МАШИНА ЗА СЕЦКАЊЕ МОЌНОСТ: 150W НАПОН: 220-240V ~ 50 / 60HZ СЕЧИЛО: 189MM ДИЈАМЕТАР СЕЧИЛО ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДОЛЖИНА НА СЕЧЕЊЕ: 160-170MM ПОДЕСУВАЊЕ НА ДЕБЕЛИНА НА СЕЧЕЊЕ: 0-20MM РАБОТЕН ЦИКЛУС CCA.4MIN АЛУМИНИУМСКО КУЌИШТЕ ДРЖАЧ ЗА ХРАНА ЛИЗГАЧ ЗА ХРАНА НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ ЕДНОСТАВНО УПРАВУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ НА КУТИЈА: 252MM (Д) X 388 MM(Ш) X 236MM (В); НЕТО ТЕЖИНА: 3, 98KG

Слични производи