Техномаркет - GORENJE SBR-1000 BE КУЈНСКИ РОБОТ

GORENJE SBR-1000 BE КУЈНСКИ РОБОТ


Производител: GORENJE
Шифра: 740839
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,799 ден.

МОЌНОСТ НА МОТОРОТ (MAX): 1.100 W AC МОТОР ЗА СИГУРНО РАБОТЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА МЕШАЊЕ: 1,5 L КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА СЕЧКАЊЕ: 2,4 L

Слични производи