Техномаркет - BOSCH MMR-08A1 АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ

BOSCH MMR-08A1 АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ

-16%

Производител: BOSCH
Шифра: 737907
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,899 ден.

SMART цена:
1,599 ден.

-СЕЦКО МОЌНОСТ 400W ПУЛС КОПЧЕ КАПАЦИТЕТ НА САД 800МЛ НОЖ ОД НЕРГОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи