Техномаркет - GORENJE R-401 W АПАРАТ ЗА НАРЕЖУВАЊЕ

GORENJE R-401 W АПАРАТ ЗА НАРЕЖУВАЊЕ

-10%

Производител: GORENJE
Шифра: 5008971
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
2,699 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН РЕЖАЧ ПЛАСТИЧНО КУЌИШТЕ СЕЧИВО ОД INOX МОЌНОСТ 110 W ДЕБЕЛИНА НА РЕЗ ОД 0MM ДО 17MM ПРЕЧНИК НА СЕЧИВОТО 170 MM КОПЧЕ ЗА МОМЕНТАЛНО ИСКЛУЧУВАЊЕ ON/OFF МОЖНОСТ ЗА ПРЕКЛОПУВАЊЕ БЕЗБЕДНО ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ ЗА ЛЕСНО И ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ, ОДСТРАНЛИВИ НОЖЕВИ, ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1М

Слични производи