Техномаркет - PHILIPS HR1393/00 СЕЦКО

PHILIPS HR1393/00 СЕЦКО


Производител: PHILIPS
Шифра: 737951
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,099 ден.

SMART цена:
1,679 ден.

АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ МОЌНОСТ 450 W КАПАЦИТЕТ 0,7 Л МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНАТА ЗА САДОВИ МАТЕРИЈАЛ НА САДОТ ПЛАСТИКА МАТЕРИЈАЛИ НА КУЌИШТЕТО ПЛАСТИКА НОЖЕВИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ФРЕКВЕНЦИЈА 50/60 HZ НАПОН 220 - 240 V БОЈА БЕЛА

Слични производи