Техномаркет - TEFAL MB450B38 АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ

TEFAL MB450B38 АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ

-25%

Производител: TEFAL
Шифра: 5665778
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,699 ден.

SMART цена:
2,039 ден.

АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ МОЌНОСТ 500W КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 0,5 Л МАТЕРИЈАЛ НА САДОТ ПЛАСТИКА БОЈА БЕЛА ЛЕСНО ВКЛУЧУВАЊЕ СО ПРИТИСКАЊЕ 4 НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ 1 БРЗИНА

Слични производи