Техномаркет - ISKRA CJ8005 ЦЕДAЛКА ЗА ЦИТРУСИ

ISKRA CJ8005 ЦЕДAЛКА ЗА ЦИТРУСИ


Производител: ISKRA
Шифра: 5012533
Достапност:
Редовна Цена:
799 ден.

ЦЕДАЛКА ЗА ЦИТРУСНО ОВОШЈЕ ЈАЧИНА: 40W КАПАЦИТЕТ НА САДОТ: 0.7L МЕРНА СКАЛА 2 ДОДАТОЦИ ЗА ЦЕДЕЊЕ ВРТЕЊЕ НА 2 СТРАНИ КАПАК ГУМИРАНИ НОГАРКИ ЕДНОСТАВНО ЧИСТЕЊЕ ДИМЕНЗИИ : 158 X 158 X 210 MM НЕТО ТЕЖИНА: 0,60 KG НАПОН: 220-240V~50/60HZ

Слични производи