Техномаркет - LAFE WCK-001 45010 СОКОВНИК

LAFE WCK-001 45010 СОКОВНИК

-39%

Производител: LAFE
Шифра: 739889
Достапност: залиха
Редовна Цена:
899 ден.

SMART цена:
549 ден.

ЦЕДАЛКА ЗА ЦИТРУСИ МОЌНОСТ 40W КАПАЦИТЕ НА САД 0.8Л

Слични производи