Техномаркет - BOSCH MCP-3000 СОКОВНИК

BOSCH MCP-3000 СОКОВНИК

-17%

Производител: BOSCH
Шифра: 736287
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,799 ден.

SMART цена:
1,492 ден.

-ЦЕДАЛКА МОЌНОСТ 25 ВАТИ КАПАЦИТЕТ 0,8Л КАПАК МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ

Слични производи