Техномаркет - GORENJE JC-900E СОКОВНИК

GORENJE JC-900E СОКОВНИК

-9%

Производител: GORENJE
Шифра: 739595
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,399 ден.

SMART цена:
3,999 ден.

-СОКОВНИК МОЌНОСТ НА МОТОР 900 W НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 2 РАБОТНИ БРЗИНИ ШИРОК ОТВОР ВОЛУМЕН НА САД ЗА ОТПАД 1,5 L СИСТЕМ ПРОТИВ КАПЕЊЕ INOX КУЌИШТЕ

Слични производи