Техномаркет - GORENJE JC805EII СОКОВНИК

GORENJE JC805EII СОКОВНИК


Производител: GORENJE
Шифра: 739360
Достапност:
Редовна Цена:
3,599 ден.

SMART цена:
3,199 ден.

СОКОВНИК МОЌНОСТ 800W 2 СТЕПЕНИ НА РАБОТА КАПАЦИТЕТОТ НА САДОТ 1,5 Л МИКРОФИЛТЕР

Слични производи