Техномаркет - ISKRA CJ8007 ЦЕДАЛКА ЗА ЦИТРУСИ

ISKRA CJ8007 ЦЕДАЛКА ЗА ЦИТРУСИ


Производител: ISKRA
Шифра: 5012534
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,299 ден.

SMART цена:
1,099 ден.

ЦЕДАЛКА ЗА ЦИТРУСНО ОВОШЈЕ ЈАЧИНА: 40W КАПАЦИТЕТ НА САДОТ: 1 L МЕРНА СКАЛА 2 ДОДАТОЦИ ЗА ЦЕДЕЊЕ ВРТЕЊЕ НА 2 СТРАНИ КАПАК ГУМИРАНИ НОГАРКИ ЕДНОСТАВНО ЧИСТЕЊЕ ДИМЕНЗИИ : 172 x 172 x 228 MM НЕТО ТЕЖИНА: 0,89 KG

Слични производи