Техномаркет - ISKRA CJ8020 ЦЕДАЛКА ЗА ЦИТРУСИ

ISKRA CJ8020 ЦЕДАЛКА ЗА ЦИТРУСИ


Производител: ISKRA
Шифра: 5012535
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

ЦЕДАЛКА ЗА ЦИТРУСНО ОВОШЈЕ ЈАЧИНА: 40W КАПАЦИТЕТ НА САДОТ: 1,2 L МЕРНА СКАЛА 2 ДОДАТОЦИ ЗА ЦЕДЕЊЕ ВРТЕЊЕ НА 2 СТРАНИ КОНТРОЛНА LED СИЈАЛИЦА КАПАК ГУМИРАНИ НОГАРКИ КУЌИШТЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЕДНОСТАВНА УПОТРЕБА ЕДНОСТАВНО ЧИСТЕЊЕ ДИМЕНЗИИ : 210 X 165 X 253 НЕТО ТЕЖИНА: 0,85 KG

Слични производи