Техномаркет - AMICA PES-36G ПЛОТНА

AMICA PES-36G ПЛОТНА

-11%

Производител: AMICA
Шифра: 736366
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,699 ден.

SMART цена:
3,297 ден.

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА 2 ЗОНИ НА ГРЕЕЊЕ ЕДНА БРЗА РИНГЛА БОЈА-ИНОКС ДИМЕНЗИИ 27/49 СМ

Слични производи