Техномаркет - TEFAL SM-1552 ТОСТЕР

TEFAL SM-1552 ТОСТЕР

-30%

Производител: TEFAL
Шифра: 736910
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,139 ден.

SMART цена:
1,494 ден.

-ТОСТЕР МОЌНОСТ ОД 700 W ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА 2 НЕЛЕПЛИВИ ПЛОЧИ МЕХАНИЗАМ ЗА ЗАКОПЧУВАЊЕ ИНДИКАТОР ЗА "READY"

Слични производи