Техномаркет - ECG ST-818 ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК

ECG ST-818 ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК

-18%

Производител: ECG
Шифра: 740611
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,199 ден.

SMART цена:
1,799 ден.

ТОСТЕР МОЌНОСТ 800W АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ФУНКЦИЈА ЗА ЗАГРЕВАЊЕ И ОДМРЗНУВАЊЕ РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА потекло: Кина

Слични производи