Техномаркет - ECG ST-968 ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК

ECG ST-968 ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК

-45%

Производител: ECG
Шифра: 740612
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,199 ден.

SMART цена:
1,199 ден.

ТОСТЕР МОЌНОСТ 900W РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ потекло: Кина

Слични производи