Техномаркет - TEFAL TT330D30 ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК

TEFAL TT330D30 ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК

-22%

Производител: TEFAL
Шифра: 739991
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,549 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК МОЌНОСТ 700 W 6 НИВОА НА КОНТРОЛА ОТСТРАНЛИВ САД А ТРОШКИ ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ ИЗРАБОТКА НА КУЌИШТЕТО- НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи