Техномаркет - ECG KG-300 DELUXE ТОСТЕР/СКАРА

ECG KG-300 DELUXE ТОСТЕР/СКАРА


Производител: ECG
Шифра: 740747
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,999 ден.

SMART цена:
3,499 ден.

TOСТЕР-СКАРА МОЌНОСТ 2000W МОЖНОСТ ЗА ОТВАРАЊЕ НА ПЛОЧИТЕ ДО 180СТЕПЕНИ НЕЛЕПЛИВИ ПЛОЧИ ТЕРМОСТАТ

Слични производи