Техномаркет - BRATSTVO 72770 МАША ЗА СКАРА

BRATSTVO 72770 МАША ЗА СКАРА


Производител: BRATSTVO
Шифра: 738996
Достапност:
Редовна Цена:
289 ден.

КУЈНСКИ ПРИБОР-МАША ЗА СКАРА МАТЕРИЈАЛ-ИНОКС ОТПОРНА НА ГРЕБЕЊЕ, ФЛЕКИ И ЛЕПЕЊЕ ОТПОРНА НА ВИСОКИ ТЕМПЕРАТУРИ И ТЕМПЕРАТУРНИ РАЗЛИКИ

Слични производи