Техномаркет - VIVAX AJ800 СОКОВНИК

VIVAX AJ800 СОКОВНИК

-24%

Производител: VIVAX
Шифра: 5011057
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,899 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

СОКОВНИК МОЌНОСТ: 800 W XL РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ПУЛПА КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ 1,5 ЛИТРИ, 2 БРЗИНИ, МЕХАНИЗАМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ, МИКРОФИЛТЕР ИЗРАБОТЕН ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, ШИРОК XXL ОТВОР ЗА ВМЕТНУВАЊЕ ПЛОДОВИ -ДИЈАМЕТАР 75 MM БОЈА: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / ЦРНА БОЈА

Слични производи