Техномаркет - GORENJE WCM-702 PW АПАРАТ ЗА ВАФЛИ

GORENJE WCM-702 PW АПАРАТ ЗА ВАФЛИ


Производител: GORENJE
Шифра: 739970
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

АЛУМИНИУМ ЕДНОСТРАНИ ПЛОЧИ ШТО СЕ ВАДАТ ЗАТВОРЕНА ПОЛОЖБА ИНДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА ЕДНОСТАВНО ПЕЧЕЊЕ ГУМЕНА ПОДЛОГА НА САДОТ ЗА СИГУРНО ПЕЧЕЊЕ СИГУРНОСНО ЗАТВАРАЊЕ ЛАДНИ РАЧКИ КУЌИШТЕ-ЛАКИРАНА ПОВРШИНА ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ -1М ДИМЕНЗИИ (ШxВxД): 22 × 12 × 26 СМ ТЕЖИНА-2,5 КГ ПРИКЛУЧНА МОЌ: 700 W

Слични производи