Техномаркет - TEFAL SW614831 ТОСТЕР

TEFAL SW614831 ТОСТЕР


Производител: TEFAL
Шифра: 739996
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,199 ден.

ТОСТЕР ЗА СЕНДВИЧИ , ВАФЛИ И СКАРА ВО ЕДНО 3 ЗАМЕНЛИВИ ПЛОЧИ КВАЛИТЕТОТ НА ПОВРШИНATA- НЕЛЕПЛИВA СВЕТЛОСНА СИГНАЛИЗАЦИЈА ГОЛЕМА РАЧКА ПОТРОШУВАЧКА НА СТРУЈА 700 W БРОЈ НА СЕНДВИЧИ 2

Слични производи