Техномаркет - TEFAL GC724D12 ТОСТЕР

TEFAL GC724D12 ТОСТЕР

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 29289291
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,999 ден.

SMART цена:
15,299 ден.

МОЌНОСТ 2000 W. ГОЛЕМИНА НА РАБОТНАТА ПОВРШИНА 40X20 СМ СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКО ГОТВЕЊЕ ОТСТРАНЛИВ САД ЗА ТЕЧНОСТ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ ЗА НАПОЈУВАЊЕ Е 0,8 М ПЛОЧИТЕ И САДОТ ЗА МАСНОТИИ СЕ БЕЗБЕДНИ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ OPTIGRILL + XL, СО РАЧЕН РЕЖИМ ШТО ИМА 4 НИВОА НА ТЕМПЕРАТУРА; 9 АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ АВТОМАТСКИ СЕНЗОР ЗА ГОТВЕЊЕ НЕЛЕПЛИВИ ЛЕАНИ АЛУМИНИУМСКИ ПЛОЧИ ПОВРШИНА ЗА ГОТВЕЊЕ 800 CM2 (6-8 ЛИЦА); XL ПОВРШИНА ЗА ГОТВЕЊЕ

Слични производи