Техномаркет - PHILIPS HR1388/80 ЕЛ. РЕНДЕ

PHILIPS HR1388/80 ЕЛ. РЕНДЕ


Производител: PHILIPS
Шифра: 5010079
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,299 ден.

SMART цена:
4,504 ден.

АПАРАТ ЗА СЕЦКАЊЕ МОЌНОСТ 200 W ПРИЛОЗИ КОИ МОЖАТ ДА СЕ МИЈАТ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ БЕЗБЕДНОСЕН МЕХАНИЗАМ БОЈА: СЈАЈНА БЕЛА, ЦРНА И ЦРВЕНА МАТЕРИЈАЛ НА ДИСКОВИТЕ (ДОДАТОЦИТЕ): НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК НАПОН 220 - 240 V ФРЕКВЕНЦИЈА 50-60 HZ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1,5 М ДРЖАЧ ЗА КАБЕЛOТ НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ ДОДАТОЦИ: ДИСК ЗА КРУПНО СЕЧЕЊЕ ДИСК ЗА ФИНО СЕЧЕЊЕ ДИСК ЗА КРУПНО РЕНДАЊЕ ДИСК ЗА ФИНО РЕНДАЊЕ ДИСКЗА СЕЧЕЊЕ ЗА КРУГОВИ ДИСК ЗА СЕЧЕЊЕ НА КОМПИРЧИЊА

Слични производи