Техномаркет - GORENJE R506E АПАРАТ ЗА НАРЕЖУВАЊЕ

GORENJE R506E АПАРАТ ЗА НАРЕЖУВАЊЕ


Производител: GORENJE
Шифра: 5011611
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
3,599 ден.

АПАРАТ ЗА НАРЕЖУВАЊЕ МОЌНОСТ НА МОТОРОТ (MAX): 160 W ОN/OFF КОПЧЕ ПЛАСТИЧНИ НОГАРКИ КУЌИШТЕ: ПЛАСТИКА + МЕТАЛ МАТЕРИЈАЛ НА РЕЗАЧОТ: НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДЕБЕЛИНА НА СЕЧИЛОТО: 0-15 MM ДИЈАМЕТАР НА СЕЧИЛОТО: 19 CM НАЗАБЕНО СЕЧИЛО МОЌНОСТ НА МОТОРОТ (MAX): 160 W ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧНИОТ КАБЕЛ: 1 M ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 38,2 × 27,2 × 26,2 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 4,3 KG ПРИКЛУЧНА МОЌ: 150 W

Слични производи