Техномаркет - GORENJE SM701GCB ТОСТЕР

GORENJE SM701GCB ТОСТЕР

-15%

Производител: GORENJE
Шифра: 5011742
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,699 ден.

SMART цена:
1,442 ден.

ТОСТЕР МАТЕРИЈАЛ АЛУМИНИУМ РЕБРАСТА ПЛОЧА ЗА ПЕЧЕЊЕ НЕЛЕПЛИВА ОБЛОГА НА ПЛОЧАТА ФИКСНА ГРИЛ ПЛОЧА КОНВЕНЦИОНАЛЕН ГРЕЈАЧ МОЖНОСТ ЗА ЧУВАЊЕ ВО ВЕРТИКАЛНА ПОЗИЦИЈА ИНДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА ПРОСТОР ЗА СМЕСТУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ ГУМЕНИ НОГАРКИ ЗА ПОГОЛЕМА СТАБИЛНОСТ СИГУРНОСНО ЗАТВАРАЊЕ РАЧКИ СО ТОПЛОТНА ИЗОЛАЦИЈА МОЌНОСТ НА ГРЕЈАЧОТ: 700 W КУЌИШТЕ: ЛАКИРАНА ПОВРШИНА ДИМЕНЗИИ НА ПЛОЧАТА ЗА ПЕЧЕЊЕ: (Ш Х Д) 20 Х 10 СМ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (ШXВXД): 22,8 × 9,5 × 22,7 CM ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 1 M ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 1,2 KG

Слични производи