Техномаркет - GORENJE TEG-5 O БОЈЛЕР

GORENJE TEG-5 O БОЈЛЕР

-9%

Производител: GORENJE
Шифра: 737099
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,190 ден.

SMART цена:
2,899 ден.

БОЈЛЕР КАПАЦИТЕТ 5 Л МОЌНОСТ 2КW ВИСОКО МОНТАЖЕН НАДВОРЕШЕН (РАБОТЕН)ТЕРМОСТАТ ПЛАСТИЧЕН КАЗАН ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧКА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА РАЧНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ ЕКОНОМИЧЕН ИЗБОР НА ТЕМПЕРАТУРА ЗАШТИТА ОД ЗАМРЗНУВАЊЕ ИНДИКАТОР ЗА РАБОТА НА ЕЛЕКТРИЧНИОТ ГРЕЈАЧ ЕЛЕКТРИЧЕН ГРЕЈАЧ ПОТОПЕН ВО ВОДА ДИМЕНЗИИ: Д/Ш/В 213 X 256 X 390 ММ

Слични производи