Техномаркет - GORENJE TGR-50 NG БОЈЛЕР 

GORENJE TGR-50 NG БОЈЛЕР 

-5%

Производител: GORENJE
Шифра: 739383
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,090 ден.

SMART цена:
5,799 ден.

БОЈЛЕР КАПАЦИТЕТ 50Л ВЕРТИКАЛНА МОНТАЖА РАБОТЕН ПРИТИСОК: 6 BAR МАТЕРИЈАЛ НА КОТЕЛОТ: ЕМАЈЛИРАН ЛИМ ОД ЧЕЛИК ЗАШТИТНА АНОДА ОД МАГНЕЗИУМ ТЕМПЕРАТУРЕН ОПСЕГ: 15-70 СТЕПЕНИ ЕЛЕКТРОМЕХАНИЧКA KОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА ТЕРМОМЕТАР ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ, ЗАШТИТА ОД СМРЗНУВАЊЕ НОМИНАЛНА МОЌНОСТ: 2.000 W ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА KWH / 24H: 7.26 KWH.

Слични производи