Техномаркет - ARISTON PRO 1-R 100 VTS 1.8K БОЈЛЕР

ARISTON PRO 1-R 100 VTS 1.8K БОЈЛЕР


Производител: ARISTON THERMO S.P.A.
Шифра: 5012532
Достапност: залиха
Редовна Цена:
9,299 ден.

SMART цена:
7,990 ден.

КОМБИНИРАН БОЈЛЕР ЗА ПАРНО ЛЕВ WAVE ДИЗАЈН КАПАЦИТЕТ 100Л 1.8 КW ТИТАНИУМ ПЛУС ТЕХНОЛОГИЈА НА ЕМАЈЛИРАН РЕЗЕРВОАР ГОЛЕМА МАГНЕЗИУМСКА АНОДА ПОЛИУРЕТАНСКА ИЗОЛАЦИЈА CFC FREE ХИДРАУЛИЧЕН СИГУРНОСЕН ВЕНТИЛ ДО 8 БАРИ НАДВОРЕШЕН ТЕРМОСТАТ ЗА ОДБИРАЊЕ ТЕМПЕРАТУРА МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА 75 СТЕПЕНИ ЗАГРЕВАЊЕ ЗА 2Ч И 27 МИНУТИ ДО 45 СТЕПЕНИ ДИМЕНЗИИ ВXШXД 90X45X48 ТЕЖИНА 26.5КГ IPX3 НИВО НА ЗАШТИТА

Слични производи