Техномаркет - ARISTON PRO1R-80H 2KW БОЈЛЕР

ARISTON PRO1R-80H 2KW БОЈЛЕР


Производител: ARISTON THERMO S.P.A.
Шифра: 5011711
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,499 ден.

SMART цена:
6,799 ден.

КАПАЦИТЕТ : 80Л МАКСИМАЛЕН РАБОТЕН ПРИТИСОК: 8 БАРИ МОЌНОСТ 2 KW НАПОН 230 V IP КЛАСА:IPX1 МАКСИМАЛНА РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: 75 СТЕПЕНИ С ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ ДО 45 СТЕПЕНИ 1,3 H/MIN ДИМЕНЗИИ: 748 X 178 X 334 MM

Слични производи