Техномаркет - ARISTON ANDRIS RS 10/3 EU БОЈЛЕР

ARISTON ANDRIS RS 10/3 EU БОЈЛЕР

-11%

Производител: ARISTON THERMO S.P.A.
Шифра: 739286
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,299 ден.

SMART цена:
4,699 ден.

ВИСОКОМОНТАЖЕН БОЈЛЕР ЗА ВО КУЈНА 10 ЛИТРИ НОВ БАКАРЕН ГРЕАЧ ОД 1.2KW ХИДРАУЛИЧЕН СИГУРНОСЕН ВЕНТИЛ ДО 8 БАРИ НАДВОРЕШЕН ТЕРМОСТАТ ЗА ОДБИРАЊЕ ТЕМПЕРАТУРА НОВ ДРЖАЧ ЗА ГРЕАЧОТ СО 4 ОТВОРИ МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА 80 СТЕПЕНИ ЗАГРЕВАЊЕ ЗА 29 МИНУТИ ДО 45 СТЕПЕНИ БЕЛО СИВА БОЈА ДИМЕНЗИИ ВXШXД 36Х36Х27.6 ЦМ ТЕЖИНА 6.6КГ IPX1 НИВО НА ЗАШТИТА

Слични производи