Техномаркет - ZENITH GLASSLINED 80L V БОЈЛЕР

ZENITH GLASSLINED 80L V БОЈЛЕР

-31%

Производител: ZENITH
Шифра: 740910
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,799 ден.

SMART цена:
3,999 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОJЛЕР КАПАЦИТЕТ 80Л ДИМЕНЗИИ: В-74 СМ/ Ш-44СМ МОЌНОСТ: 2 KW ВОЛТАЖА: 220-240 МАКСИМУМ РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА ДО 70 СТЕПЕНИ ЕМАJЛИРАНА ВНАТРЕШНОСТ ИНДИКАТОР ЗА ПОСТИГНАТА ТЕМПЕРАТУРА ТЕРМОСТАТ СО ФАБРИЧКО ПОДЕСУВАЊЕ ДО 65 СТЕПЕНИ МАКСИМУМ ПРИТИСОК: 150

Слични производи