Техномаркет - ELECTROLUX EGE-6172NOK ПЛОТНА

ELECTROLUX EGE-6172NOK ПЛОТНА


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 737793
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,499 ден.

SMART цена:
14,614 ден.

ВГРАДЛИВА ПЛОТНА КОМБИНИРАНА СТАКЛОКЕРАМИЧКА 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА СТРУЈА 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА ПЛИН ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА МЕХАНИЧКИ КОМАНДИ

Слични производи