Техномаркет - VIVAX TS-7501 WHS ТОСТЕР

VIVAX TS-7501 WHS ТОСТЕР

-21%

Производител: VIVAX
Шифра: 739836
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,399 ден.

SMART цена:
1,099 ден.

-ТОСТЕР МОЌНОСТ 750 ФИКСНИ ГРИЛ ПЛОЧИ ИНДИКАТОР СИЈАЛИЧКА

Слични производи