Техномаркет - VIVAX TS7503 ТОСТЕР

VIVAX TS7503 ТОСТЕР


Производител: VIVAX
Шифра: 29286141
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
799 ден.

ТОСТЕР МОЌНОСТ 750W ФИКСНА НЕЛЕПЛИВА ПЛОЧА, ИНДИКАТОРСКО СВЕТЛО МЕХАНИЗАМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НЕЛЕПЛИВИ НОГАРКИ БОЈА: БЕЛА

Слични производи