Техномаркет - ISKRA THT8866WH ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК

ISKRA THT8866WH ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК


Производител: ISKRA
Шифра: 29287239
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

МОЌНОСТ: 600W-750W (макс) 5 СТЕПЕНИ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА ПЕЧЕЊЕ ОТСТРАНЛИВА ФИОКА ЗА ТРОШКИ СТОП КОПЧЕ

Слични производи