Техномаркет - MUHLER FWH3015N ЧЕШМА СО ПРОТОЧЕН БОЈЛЕР

MUHLER FWH3015N ЧЕШМА СО ПРОТОЧЕН БОЈЛЕР

-21%

Производител: MUHLER
Шифра: 29287435
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
2,369 ден.

ТОПЛА ВОДА ЗА НЕКОЛКУ СЕКУНДИ ОД 30 ДО 60 СТЕПЕНИ ФИКСНА СЛАВИНА КОЈА СЕ ВРТИ ЗА 180 СТЕПЕНИ СИСТЕМ НА ВГРАДЕНА ЗАШТИТА И БЕЗБЕДНОСТ ЗАШТЕДУВА СТРУЈА, ВРЕМЕ , ВОДА, ПРОСТОР потекло: Кина

Слични производи