Техномаркет - BOSCH TR-4000 6 ET БОЈЛЕР

BOSCH TR-4000 6 ET БОЈЛЕР


Производител: BOSCH
Шифра: 5006241
Достапност:
Редовна Цена:
8,999 ден.

SMART цена:
8,499 ден.

ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОТОЧЕН БОЈЛЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А РЕГУЛАТОР НА МОЌНОСТА : 6 KW ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 470 KWH БУЧАВОСТ: 15 DB KAПАЦИТЕТ НА ТОПЛА ВОДА : (380С) 3,2 Л/МИН. РАБОТА НА НИЗОК ПРИТИСОК ОД САМО 0.25 BAR ЗАШТЕДА НА ВОДА И ЕНЕРГИЈА ДО 20% ВО СПОРЕДБА СО ХИДРАУЛИЧНИТЕ БОЈЛЕРИ КОМПАКТЕН ДИЗАЈН-ДЛАБОЧИНА ОД 9СМ СИГУРНОСТ: ЗАШТИТА IP24D,ОСИГУРАЧ 32 А –МОНОФАЗНО

Слични производи