Техномаркет - ARISTON LYDOS PLUS 80 V БОЈЛЕР

ARISTON LYDOS PLUS 80 V БОЈЛЕР

-21%

Производител: ARISTON THERMO S.P.A.
Шифра: 5012581
Достапност: залиха
Редовна Цена:
9,999 ден.

SMART цена:
7,899 ден.

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: Б КАПАЦИТЕТ: 80 Л МОЌНОСТ: 1,8 KW НАПОН: 230 V ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ: 2,11 Ч/ МИН МАКС. РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: 80ºC ЗАГУБИ НА ТОПЛИНА: 1,35 KWH / 24H МАКС. РАБОТЕН ПРИТИСОК: 8 БАРИ ТЕЖИНА: 20,5 КГ IP ЗАШТИТА: IPX3

Слични производи