Техномаркет - FAVORIT TE80A20

FAVORIT TE80A20

-17%

Производител: FAVORIT
Шифра: 29393510
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,999 ден.

SMART цена:
7,492 ден.

КАПАЦИТЕТ 80л МОЌНОСТ 2kW ТЕРМОЗАШТИТА ПРОТИВ ПРЕГРЕВАЊЕ ПРИТИСОК 6 БАРИ НАДВОРЕШНА РЕГУЛАЦИЈА

Слични производи