Техномаркет - ARISTON LYDOS WIFI 80V 1.8kW

ARISTON LYDOS WIFI 80V 1.8kW

-27%

Производител: ARISTON THERMO S.P.A.
Шифра: 29393821
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,999 ден.

SMART цена:
10,992 ден.

Капацитет 80л WIFI безжично поврзување со Aqua Ariston Net апликација Моќност 1.8 КW ЛEД Дисплеј на предна страна Емајлиран челичен резервоар со титаниум тестиран до 16 бари Голема Магнезиумска Анода Nanomix технологија која спречува нововлезената ладна вода да се измеша со веќе топлата вода (до 15л повеќе топла вода) Полиуретанска изолација CFC Free IPX3 ниво на заштита

Слични производи