Техномаркет - FAVORIT TE50A20

FAVORIT TE50A20

-20%

Производител: FAVORIT
Шифра: 29394429
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,999 ден.

SMART цена:
6,392 ден.

КАПАЦИТЕТ 50л МОЌНОСТ 2kW ТЕРМОЗАШТИТА ПРОТИВ ПРЕГРЕВАЊЕ ПРИТИСОК 6 БАРИ НАДВОРЕШНА РЕГУЛАЦИЈА

Слични производи