Техномаркет - ARISTON PRO 1-R 100 V 2K БОЈЛЕР

ARISTON PRO 1-R 100 V 2K БОЈЛЕР

-5%

Производител: ARISTON THERMO S.P.A.
Шифра: 5008985
Достапност: залиха
Редовна Цена:
9,499 ден.

SMART цена:
8,990 ден.

EЛЕКТРИЧЕН БОЈЛЕР, WAVE ДИЗАЈН 2018, КАПАЦИТЕТ 100Л, МОЌНОСТ 2 КW , ЕМАЈЛИРАН ЧЕЛИЧЕН РЕЗЕРВОАР СО ТИТАНИУМ ТЕСТИРАН ДО 16 БАРИ, NANOMIX ТЕХНОЛОГИЈА КОЈА СПРЕЧУВА НОВОВЛЕЗЕНАТА ЛАДНА ВОДА ДА СЕ ИЗМЕША СО ВЕЌЕ ТОПЛАТА ВОДА (ДО 15 Л ПОВЕЌЕ ТОПЛА ВОДА), ГОЛЕМА МАГНЕЗИУМСКА АНОДА, ПОЛИУРЕТАНСКА ИЗОЛАЦИЈА CFC FREE, ХИДРАУЛИЧЕН СИГУРНОСЕН ВЕНТИЛ ДО 8 БАРИ, НАДВОРЕШЕН ТЕРМОСТАТ ЗА ОДБИРАЊЕ ТЕМПЕРАТУРА, МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА ДО 75 СТЕПЕНИ, ЗАГРЕВАЊЕ ЗА 2 ЧАСА И 45 МИНУТИ ДО 45 СТЕПЕНИ, ДИМЕНЗИИ ВXШXД 91.3 X 45 X 48 ЦМ ТЕЖИНА 25 КГ, IPX3 НИВО НА ЗАШТИТА ПРОИЗВЕДЕН ВО ИТАЛИЈА

Слични производи