Техномаркет - VIVAX TS7501 BLS ТОСТЕР

VIVAX TS7501 BLS ТОСТЕР

-34%

Производител: VIVAX
Шифра: 5011058
Достапност:
Редовна Цена:
899 ден.

SMART цена:
599 ден.

TОСТЕР МОЌНОСТ : 750 W ФИКСНА ПЛОЧА, НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА, СВЕТЛОСЕН ИНДИКАТОР МЕХАНИЗАМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ БОЈА: ЦРНА

Слични производи