Техномаркет - GORENJE T850WE ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК

GORENJE T850WE ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК


Производител: GORENJE
Шифра: 5012356
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ФУНКЦИЈА ЗАГРЕВАЊЕ ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ БРОЈ НА СТЕПЕНИ НА ЗАГРЕВАЊЕ: 7 АВТОМАТСКО ИСФРЛАЊЕ ДВОСТРАНО ПОТПЕКУВАЊЕ ПОДГРЕВАЊЕ НА ЛЕБ ВКЛУЧУВАЊЕ СО ПРИТИСКАЊЕ НА КОПЧЕ ТЕРМОСТАТ НИВО НА ЗАПЕЧЕНОСТ КОНТРОЛА НА ПОТПЕКУВАЊЕ КОПЧЕ ЗА ИСФРЛАЊЕ НА ТОСТОТ ОСВЕТЛЕНИ КОПЧИЊА ЗА ПОДОБАР ПРЕГЛЕД И ЕДНОСТАВНО УПРАВУВАЊЕ ПРОСТОР ЗА СМЕСТУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ ПЛАСТИЧНИ НОГАРКИ ЛАДНИ СТРАНИ КУЌИШТЕ: ПЛАСТИКА + МЕТАЛ БОЈА: БЕЛА ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 1 M ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 30,7 × 18 × 16,7 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 1,2 KG БРУТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 1,8 KG ПРИКЛУЧНА МОЌ: 850 W

Слични производи