Техномаркет - GORENJE T850BK ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК

GORENJE T850BK ТОСТЕР ЗА ДВОПЕК


Производител: GORENJE
Шифра: 5012358
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,849 ден.

TОСТЕР ЗА ДВОПЕК АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ФУНКЦИЈА ЗАГРЕВАЊЕ ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ БРОЈ НА СТЕПЕНИ НА ЗАГРЕВАЊЕ: 7 АВТОМАТСКО ИСФРЛАЊЕ ДВОСТРАНО ПОТПЕКУВАЊЕ ПОДГРЕВАЊЕ НА ЛЕБ ВКЛУЧУВАЊЕ СО ПРИТИСКАЊЕ НА КОПЧЕ ТЕРМОСТАТ НИВО НА ЗАПЕЧЕНОСТ КОНТРОЛА НА ПОТПЕКУВАЊЕ ЦРВЕН ИНДИКАТОР ЗА РАБОТА КОПЧЕ ЗА ИСФРЛАЊЕ НА ТОСТОТ ОСВЕТЛЕНИ КОПЧИЊА ЗА ПОДОБАР ПРЕГЛЕД И ЕДНОСТАВНО УПРАВУВАЊЕ ПЛАСТИЧНИ НОГАРКИ ЛАДНИ СТРАНИ КУЌИШТЕ: ПЛАСТИКА + МЕТАЛ БОЈА: ЦРНА ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 1 M ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 30,7 × 18 × 16,7 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 1,2 kg ПРИКЛУЧНА МОЌ: 850 W

Слични производи